KONST / Litografier / Färglitografi 16195302
nr 1619 5302
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
Fruktkorg, Signerad HC, och daterad -86, Färglitografi, bildmått: 39,5x19 cm. Bladets mått: 53,5x38 cm, oramat löst blad
Utrop:
300 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:59:55
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Stefan W Igelström
Läs mer om Stefan W Igelström